Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oglądając dokładnie za słowa - idota, gówniarz i za uderzenie pani musi być zatrzymana także. Pewnie na dniu jak nie już... o 6 rano ją odwiedzi Policja.
tak uderza policjanta w głowe telefonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy modry wie ze policja łamie prawo na kazdy kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt je...go lewactwa, które się w naszym kraju zasiało i już od jakiegoś czasu. Już niedługo nie będzie w ogóle szacunku do munduru, bo jakieś młode gówno oskarży byle policjanta, że  raczył w ogóle interweniować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać nawet na filmie obywatel stawiał opór i policjanci mieli problem z "położeniem" go na jezdni. Mam nadzieję że policjanci nie będą mieli "kupy" papierkowej roboty po tym zdarzeniu, bo zachowali się jak najbardziej wzorowo - no może poza zatrzymaniem "pani" szczekającej na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest zatrzymanie tylko pastwienie się przy użyciu gazu nad człowiekiem. To kpina a nie zatrzymanie. To nie policjanci tylko nieudacznicy. Tyle w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta "szczekająca" "dama" także odpowie za znieważenie Policjantów. Panowie Policjanci szacunek za interwencję i nie przejmujecie się hejtami dresiarzy piszących na was temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego się tak patyczkowali z buractwem. Policja powinna od razu zdzielic pałą przez łeb szmaciarza a później pałą po ryju tę szczekajaca suke. Jak tak się będą bawić z lodziarzami to nigdy nie będą mieli szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci nie powinni używać gazu. Powinni temu cwelowi wyłupać oczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego cwaniaka mniej... szkoda że filmik jest nagrany od momentu próby zatrzymania, a nie od początku interwencji. Szczekająca pani, wzorowy obywatel, obrońca uciemiężonych i łamiących prawo. Brawo patrol, taka Policja w tym kraju jest potrzebna, trzeba zwalczać przejaw patologii w samym zalążku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz nie pierwsze przewinienie tych funkcjonariuszy, bo ja rowniez podlem ofiara bezpodstawnego zatrzymania przez jednego z tych policjantow ktorych widac na filmie i spedzilem przez niego 24 godziny na dolku nie poinformowano nawet mojej rodziny o zatrzymaniu przez co zglaszali moje zaginiecie. przez pomylke zostalem zatrzymany na ulicy i zakuty jak seryjny morderca i nawet nie uslyszalem slowa przepraszam. najwyzsza pora aby zrobic pozadek z tym IV komisariatem bo dzieja sie tam potologiczne zachowania.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE ZA PRZEJSCIE NA CZERWONYM !!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja  kryje dupe  jeden  drugiemu oni nie są tacy świeći jak by śie wydawało kiedy wy to w koncu zrozumiećie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Widać na filmie o godz.. 1.35 jak wulgarna kobieta uderza w głowę inwertującego policjanta- to niedopuszczalne. 2. Używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym- to niedopuszczalne.3. Bierny udział obywateli - no cóż są i tacy. Myślę, że dziennik po zakończeniu sprawy nie zapomni Nas czytelników poinformować jak owa sprawa się zakończyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz nie pierwsze przewinienie tych funkcjonariuszy, bo ja rowniez podlem ofiara bezpodstawnego zatrzymania przez jednego z tych policjantow ktorych widac na filmie i spedzilem przez niego 24 godziny na dolku nie poinformowano nawet mojej rodziny o zatrzymaniu przez co zglaszali moje zaginiecie. przez pomylke zostalem zatrzymany na ulicy i zakuty jak seryjny morderca i nawet nie uslyszalem slowa przepraszam. najwyzsza pora aby zrobic pozadek z tym IV komisariatem bo dzieja sie tam potologiczne zachowania.
patologiczny to jesteś ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekroczyli swoje uprawnienia! Dwóch pseudopolicjantów do więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta istota, której nazwać nie mam ochoty kobietą, bo mnie to obraża, coś tam w nagrodę dostanie. Obejrzę filmik jeszcze raz i zobaczę czy faktycznie uderzyła policjanta. Każe nagrywać i bluzga, są kamerki koło KFC, będzie widać co się działo. Dla przykładu solidna kara, taka pokazowa. Policjanci są różni ale jakoś nigdy nie zostałam w  ten sposób potraktowana. Kiedy mnie legitymują, rzadko się zdarza ale przy jeździe autem raz na ruski rok się trafi to nie pyszczę tylko grzecznie podaję dokumenty. To jest ich praca i powinni mieć możliwość likwidacji niektórych.   Zasrańcu jak policjant każe pokazać dokumenty to stul pysk i masz obowiązek je pokazać. To są służby mundurowe a nie jakieś kolesie. Jeśli nie będzie szacunku do policji to niestety ale czarno to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta istota, której nazwać nie mam ochoty kobietą, bo mnie to obraża, coś tam w nagrodę dostanie. Obejrzę filmik jeszcze raz i zobaczę czy faktycznie uderzyła policjanta. Każe nagrywać i bluzga, są kamerki koło KFC, będzie widać co się działo. Dla przykładu solidna kara, taka pokazowa. Policjanci są różni ale jakoś nigdy nie zostałam w  ten sposób potraktowana. Kiedy mnie legitymują, rzadko się zdarza ale przy jeździe autem raz na ruski rok się trafi to nie pyszczę tylko grzecznie podaję dokumenty. To jest ich praca i powinni mieć możliwość likwidacji niektórych.   Zasrańcu jak policjant każe pokazać dokumenty to stul pysk i masz obowiązek je pokazać. To są służby mundurowe a nie jakieś kolesie. Jeśli nie będzie szacunku do policji to niestety ale czarno to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bandyta pryska bezbronnemu człowiekowi gazem prosto w oczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie ta ... uderzyła policjanta telefonem, dobrze, że kazała nagrywać. Czekam na wyrok ogłoszony w gazecie. Co za ... to policjant p... naruszyłaś jego nietykalność cielesną, policjanta na służbie w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Gratuluję głupoty, za samo pyszczenie powinnaś zarobić nieźle. Dałaś popis. Żal.pl Zazwyczaj jakieś ale do policji ma ten kto ma coś na sumieniu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bandyta pryska bezbronnemu człowiekowi gazem prosto w oczy!!!
Raczej tylko bandyta tak się zachowuje przy legitymowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...